Naszą biżuterię wysyłamy międzynarodowo. Na zamówienie oferujemy możliwość personalizacji biżuterii w tym zmianę: koloru złota, kamieni, rozmiaru oraz dodanie grawerunku. We ship our jewelry internationally. We invite you to contact us if you want to order jewelry outside of Poland.
Zamów swoją wymarzoną biżuterię

Biżuteria na zamówienie

Zamówienie indywidualnie projektowanej biżuterii w naszej pracowni to proces przyjemny i satysfakcjonujący. Dążymy do tego by każdy mógł łatwo i szybko zrealizować swoje marzenia o idealnej biżuterii.

Dlaczego warto zamówić biżuterię z indywidualnym projektem?

Nasza pracownia działa nieprzerwanie od ponad 45 lat w tej samej lokalizacji. Zdobyte przez te lata doświadczenie pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Jako renomowana firma w branży posiadamy liczne kontakty u zaufanych dostawców kamieni szlachetnych. Zamawiając u nas biżuterię gwarantujemy, że otrzymasz produkt, który nie tylko zachwyca pięknem, ale jest także idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań i wykonany z najwyższej jakości surowców. Oferujemy pełną dowolność w wyborze materiałów i kolorów kamieni szlachetnych. Dodatkowo możemy dopasować materiały do przewidzianego budżetu na realizację projektu. Z nami proces zamówienia jest przejrzysty i bezstresowy, a efekt końcowy zawsze spełnia najwyższe standardy jakości rzemiosła jubilerskiego.

Zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia projektu swojej wymarzonej biżuterii.

Jak długo trwa wykonanie biżuterii na zamówienie?

Biżuterię na zamówienie zazwyczaj realizujemy w około 3 tygodnie. Termin ten może ulec zmianie w zależności od skomplikowania projektu oraz dostępności kamieni szlachetnych. Czas realizacji może się wydłużyć jeśli będziemy sprowadzać kamienie spoza Europy. Oferujemy również opcję „ekspres”, umożliwiającą wykonanie zlecenia w ciągu kilku dni roboczych. Przed przyjęciem zlecenia zawsze informujemy o szacowanym czasie realizacji usługi.

W prezentowanym powyżej filmie, otrzymaliśmy od klienta zdjęcia będące inspiracją dla pierścionka zaręczynowego oraz grafiki z rodzajem liści. Pierścionek miał być wykonany w stylistyce podobnej do zdjęć, ale z różnymi modyfikacjami – inne wzory liści, dodatkowe szmaragdy na obrączce oraz białe złoto z pozłacanymi listkami.

Jak wygląda proces zamówienia biżuterii według własnego pomysłu?

 1. Konsultacja: Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Podczas bezpłatnej konsultacji omówimy Twoje pomysły i oczekiwania. Możesz dostarczyć dowolne szkice, zdjęcia, rysunki, ilustracje, rysunek techniczny lub model 3D. Na podstawie przesłanych materiałów oraz informacji o materiałach przygotujemy dla Ciebie ofertę.
  .
 2. Wycena: Przedstawimy Ci szczegółową wycenę projektu uwzględniając wybrane materiały i kamienie. Wycena jest zawsze bezpłatna. Możesz nam również dostarczyć swoje materiały do realizacji zamówienia – złoto (może to być stara zniszczona biżuteria dowolnej próby i w dowolnym kolorze złota) lub kamienie szlachetne. Jeśli wykonujemy biżuterię z przekazanych nam materiałów zapłacisz tylko za rafinację złota oraz za usługę wykonania.
  .
 3. Projekt: Po zaakceptowaniu wyceny i wpłacie zaliczki na podstawie Twoich wytycznych opracujemy unikalny projekt, który następnie przedstawimy Ci w formie wizualizacji 3D.
  .
 4. Realizacja: Po zatwierdzeniu projektu rozpoczynamy proces wykonania biżuterii. Oferujemy również możliwość przeglądu prototypu 3D przed finalnym wykonaniem.

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór biżuterii na zamówienie, w tym: pierścionki, pierścionki zaręczynowe, obrączki, kolczyki, naszyjniki, zawieszki, bransoletki, obrączki ślubne, broszki, przypinki/piny do marynarek, spinki do mankietów oraz bransoletki męskie.

Z jakich materiałów mogę zamówić biżuterię?

Wybór metali szlachetnych

Zlecając nam wykonanie obrączek ślubnych na zamówienie mogą Państwo wybrać różne kruszce od tradycyjnego żółtego złota 585 po złoto palladowe, które jest idealne dla osób z alergią na nikiel.

 • Żółte złoto: dostępne w próbach 585 lub 750,
 • Białe złoto: dostępne w próbach 585 lub 750, rodowane lub nierodowane,
 • Różowe złoto: dostępne w próbach 585 lub 750,
 • Palladowe złoto: dostępne w próbach 585 lub 750, w jasnym szarym kolorze lub rodowanym białym, idealne dla osób z alergią na nikiel,
 • Platyna 950

Ilustracja – porównanie kolorów metali szlachetnych

Wybór kamieni - Diamenty

Wykonujemy biżuterię z szerokiej gamy kamieni, które sprowadzamy z całego świata gwarantując różnorodność barw, czystości i rozmiarów.

W przypadku diamentów oferujemy następujące szlify: Brylantowy (okrągły), Princessa, Łza (gruszka / pear), Szmaragdowy, Markiza, Owal, Bagietka, Serce, Trójkąt, Poduszka, Asscher, Radiant.

Każdy z kamieni może posiadać międzynarodowe certyfikaty GIA, HRD lub nasze własne certyfikaty dla mniejszych kamieni co gwarantuje ich autentyczność i najwyższą jakość.

Zdjęcie przedstawia wybrane szlify diamentów, które możemy przygotować dla naszych Klientów.

Oprócz tradycyjnych diamentów w barwach od D do Z, oferujemy również diamenty w barwach fantazyjnych. Te kamienie mogą być naturalne lub poprawiane co oznacza, że ich kolor jest albo całkowicie naturalny, albo został im nadany poprzez poprawę.

Diament Żółty

– Vivid
– Intense („canary”)
– Fancy („Sunny”).

Diament Brązowy

– Koniakowy
– Szampański

Diament Różowy

– Deep („purplish”)
– Intense („baby”)

Diament Zielony

– Deep („forest”)
– Intense („apple”)
– Fancy („olive”)

Diament Niebieski

– Deep („ocean”)
– Intense („sky”)
– Fancy („ice”)

Diament Czarny

Zdjęcia przedstawiają diamenty w barwach fantazyjnych, które możemy przygotować dla naszych Klientów.

Wybór kamieni - Szmaragdy, Szafiry i Rubiny

Oferujemy również możliwość zamówienia biżuterii z takimi szlachetnymi kamieniami jak szmaragdy, szafiry, i rubiny. Możemy sprowadzić te kamienie w niemal każdej barwie, jakości i czystości dostępnych na globalnym rynku.

Dostępne są również kamienie bez oznak poprawiania – nie podgrzewane, o naturalnej barwie i nie modyfikowane przez człowieka. Kamienie te mogą posiadać certyfikaty od międzynarodowych instytucji gemologicznych, takich jak IGI.

Szmaragdy, szafiry i rubiny oferujemy w różnych szlifach, w tym okrągłym, owalnym, łezkowym, szmaragdowym i wielu innych.

Szmaragdy

Różne czystości / jakości / barwy

Szafiry

Różne czystości / jakości / barwy

Szafiry fantazyjne barwy

 np. różowy, fioletowy, żołty, zielony itp.

Rubiny

Różne czystości / jakości / barwy

Zdjęcia przykładowe przedstawiają kamienie szlachetne w różnych barwach i czystościach, które możemy przygotować dla naszych Klientów.

Pozostałe kamienie szlachetne i półszlachetne

Poza diamentami, szmaragdami, szafirami i rubinami, oferujemy także inne kamienie szlachetne i półszlachetne, które możemy sprowadzić do zamawianej biżuterii. Wśród nich znajdują się:

Agat, Akwamaryn, Ametyst, Cyrkon, Cytryn,Granat, Jadeit, Kamień księżycowy, Kamień słoneczny, Koral, Kwarc, Malachit, Morganit, Onyks, Opal, Perły naturalne, Rubin, Szafir, Szmaragdy, Tanzanit, Topaz

Każdy z tych kamieni może posiadać międzynarodowe certyfikaty GIA, HRD, lub inny certyfikat gemologiczny, gwarantujący ich autentyczność i jakość.

Chcesz zamówić własną biżuterię?

Skontaktuj się z nami:

Kontakt

Sklep internetowy:
+48 518 456 411
Salon stacjonarny:
+48 12 421 51 72
Email:
biuro@delloro.pl

Adres

Firma Jubilerska Delloro Jacek Kurczab
Ul. Kopernika 22
31-501 Kraków
Poland

Poznaj nas

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1979 roku w tej samej lokalizacji.
  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.