Naszą biżuterię wysyłamy międzynarodowo. Na zamówienie oferujemy możliwość personalizacji biżuterii w tym zmianę: koloru złota, kamieni, rozmiaru oraz dodanie grawerunku. We ship our jewelry internationally. We invite you to contact us if you want to order jewelry outside of Poland.
Zamów swoje wymarzone Obrączki Ślubne

Obrączki Ślubne według własnego pomysłu

W naszej firmie mają Państwo możliwość zamówienia obrączek ślubnych według indywidualnych preferencji. Wszystkie modele wykonujemy w naszej własnej pracowni. W salonie prezentujemy około 250 wzorów obrączek ślubnych, jednak wielu naszych Klientów poszukuje rozwiązań bardziej spersonalizowanych. Dlatego oferujemy również pełną personalizację biżuterii ślubnej umożliwiając kreację obrączek o unikalnych kształtach, proporcjach i wykończeniu, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Dlaczego warto zamówić obrączki z indywidualnym projektem?

Nasza pracownia działająca od ponad 45 lat w tej samej lokalizacji zdobyła doświadczenie umożliwiające realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Jako firma znana w branży, posiadamy liczne kontakty u renomowanych dostawców kamieni szlachetnych co gwarantuje, że zamówione u nas obrączki ślubne będą nie tylko piękne, ale także idealnie dopasowane do Państwa oczekiwań i wykonane z najwyższej jakości surowców.

Oferujemy pełną dowolność w wyborze materiałów i kolorów kamieni szlachetnych, a także możliwość dopasowania materiałów do przewidzianego budżetu. Z nami proces zamówienia jest przejrzysty i bezstresowy, a efekt końcowy zawsze spełnia najwyższe standardy jakości i estetyki.

Zachęcamy do kontaktu i rozpoczęcia projektu Państwa wymarzonych obrączek ślubnych.

Jak długo trwa wykonanie Obrączek Ślubnych na zamówienie?

Standardowo realizacja zamówionych obrączek ślubnych zajmuje około 3 tygodnie. Termin ten może ulec zmianie w zależności od złożoności projektu oraz dostępności kamieni szlachetnych. Czas realizacji może się wydłużyć, jeśli będziemy sprowadzać kamienie spoza Europy. Oferujemy również opcję „ekspres”, umożliwiającą wykonanie zlecenia w ciągu kilku dni roboczych. Zawsze informujemy o szacowanym czasie realizacji przed przyjęciem zlecenia.

W prezentowanym filmie ukazujemy proces wykonywania klasycznych obrączek ślubnych z żółtego złota próby 585. Nasze obrączki są wykonywane ręcznie, co daje Klientom pełną swobodę w decydowaniu o finalnym wyglądzie ich biżuterii. Oferujemy możliwość dostosowania półokrągłości obrączek, soczewki oraz innych proporcji według indywidualnych potrzeb i życzeń.

Jak wygląda proces zamówienia obrączek ślubnych według własnego pomysłu?

  1. Konsultacja: Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszym salonie, gdzie można obejrzeć ponad 250 wzorów obrączek i sprawdzić, jak prezentują się na dłoni. Jeśli mają Państwo własny pomysł na obrączki prosimy o dostarczenie nam szkiców, zdjęć, rysunków, ilustracji, rysunków technicznych lub modeli 3D. Na ich podstawie uwzględniając wybrane materiały przygotujemy indywidualną ofertę.
   .
  2. Wycena: Przedstawimy szczegółową wycenę obrączek ślubnych, biorąc pod uwagę ich stopień skomplikowania, wybrane materiały oraz ewentualne kamienie. Wycena jest zawsze bezpłatna.
   .
   Ważne: Istnieje możliwość dostarczenia nam własnego materiału na realizację zamówienia – złota (np. stara, zniszczona biżuteria dowolnej próby i w dowolnym kolorze złota) lub kamieni szlachetnych. Jeśli wykonujemy biżuterię z dostarczonych materiałów wycena obejmuje jedynie rafinację złota  oraz usługę wykonania.
  3. Projekt: W przypadku, gdy obrączki nie bazują na naszych wzorach przed przystąpieniem do realizacji przedstawimy wizualizację do akceptacji.
   .
  4. Realizacja: Po zatwierdzeniu projektu rozpoczynamy proces wykonania obrączek. Dla bardziej skomplikowanych wzorów oferujemy możliwość przymierzania obrączek przed ich finalizacją co zapewnia 100% pewność, że zamówione obrączki będą idealnie dopasowane.

   

  Realizujemy niemal każde obrączki ślubne – od klasycznych po te ozdobione brylantami lub innymi kamieniami szlachetnymi, ilustracjami, grafikami, grawerunkami, a także wykonane z wielu kolorów metali szlachetnych.

Metale szlachetne

Zlecając nam wykonanie obrączek ślubnych na zamówienie mogą Państwo wybrać różne kruszce od tradycyjnego żółtego złota 585 po złoto palladowe, które jest idealne dla osób z alergią na nikiel.

 • Żółte złoto: 585 lub 750,
 • Białe złoto: 585 lub 750 (rodowane lub nierodowane),
 • Różowe złoto: 585 lub 750,
 • Palladowe złoto: 585 lub 750 (jasny szary kolor lub rodowany biały, dla osób z alergią na nikiel),
 • Platyna 950.

Jeżeli dostarczą nam Państwo własne złoto (w dowolnej formie może to być stara biżuteria zniszczona biżuteria itp.) to ogólna próba dostarczonego materiału zostanie przeliczona na próbę wykorzystywaną w obrączkach. Na przykład, jeśli otrzymamy łańcuszek próby 333 o masie 10g, przeliczymy go na próbę 585 i uwzględnimy w kalkulacji obrączek. Kolor i próba złota mogą być dowolne niezależnie od tego z jakiej próby i koloru zamówią Państwo obrączki ślubne.

W przypadku, gdy wykonujemy obrączki ślubne dwukolorowe, np. platyna 950 + złoto żółte 750 również możemy rozliczyć dostarczony materiał złoty.

Ilustracja – porównanie kolorów

Z jakimi kamieniami szlachetnymi mogę zamówić Obrączki Ślubne?

Wykonujemy biżuterię z szerokiej gamy kamieni szlachetnych, które sprowadzamy z różnych zakątków świata. Pozwala nam to zaoferować różnorodne barwy, czystości i rozmiary.

W przypadku diamentów oferujemy różnorodne szlify: brylantowy (okrągły), princessa, łza (gruszka / pearl), szmaragdowy, markiza, owal, bagietka, serce, trójkąt, poduszka, Asscher oraz radiant.

Wszystkie kamienie mogą być dostarczane z międzynarodowymi certyfikatami GIA, HRD lub naszymi własnymi certyfikatami dla mniejszych kamieni co gwarantuje ich autentyczność i wysoką jakość.

Diamenty / Brylanty

Różne czystości / jakości / barwy

Diamenty / Brylanty

Barwy Fantazyjne: Żółty, Brązowy, Różowy, Zielony, Niebieski, Czarny

Szmaragdy

Różne czystości / jakości / barwy

Rubiny

Różne czystości / jakości / barwy

Szafiry

Różne czystości / jakości / barwy

Szafiry fantazyjne barwy

 np. różowy, fioletowy, żołty, zielony itp.

Jak mogą być oprawione kamienie szlachetne w obrączkach?

Kamienie szlachetne możemy oprawić w obrączkach ślubnych na niemal dowolny sposób. Najczęściej Klienci wybierają jednak następujące opcje:

 • Jeden kamień na obrączce damskiej, oprawiony w gładkiej oprawie,
 • Kilka kamieni oprawionych gładko lub w kształcie gwiazdy,
 • Rząd kilku kamieni na obrączce damskiej,
 • Pół obrączki damskiej wysadzanej kamieniami,
 • Cała obrączka damska pokryta kamieniami dookoła,
 • Kamienie oprawione na boku obrączki,
 • Kamienie oprawione wewnątrz obrączki.

Jeden kamień w gładkiej oprawie

Zamów swoje wymarzone obrączki ślubne w naszej pracowni

Skontaktuj się z nami:

Kontakt

Sklep internetowy:
+48 518 456 411
Salon stacjonarny:
+48 12 421 51 72
Email:
biuro@delloro.pl

Adres

Firma Jubilerska Delloro Jacek Kurczab
Ul. Kopernika 22
31-501 Kraków
Poland

Poznaj nas

Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1979 roku w tej samej lokalizacji.
  Zobacz również:

  Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.