Naszą biżuterię wysyłamy międzynarodowo. Na zamówienie oferujemy możliwość personalizacji biżuterii w tym zmianę: koloru złota, kamieni, rozmiaru oraz dodanie grawerunku. We ship our jewelry internationally. We invite you to contact us if you want to order jewelry outside of Poland.

Pierścionek obrączka złoto 585 brylanty 1,75mm 0,68ct / 0,46ct (IF-VVS/D | VS/DEF | Si/G)

od 6 350 

* Biżuteria z grawerunkiem jest produktem personalizowanym i nie podlega zwrotom.

Produkt został sprzedany, lecz pozostaje dostępny na zamówienie z czasem realizacji do 20 dni roboczych.
Zapraszamy do kontaktu, być może będziemy w stanie szybciej zrealizować zamówienie

Możesz zamówić tę biżuterię w innej cenie, z innymi kamieniami lub innym kolorze złota.

Jeśli nie są Państwo pewni zakupu, z chęcią prześlemy dodatkowe zdjęcia lub film. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pierścionek obrączka złoto 585 brylanty 1,75mm 0,68ct / 0,46ct (IF-VVS/D | VS/DEF | Si/G)

Pierścionek / obrączka z możliwością wyboru koloru złota (żółte, różowe, białe – każde w próbie 585) łączy w sobie klasyczną elegancję i osobisty akcent. Możesz wybrać czystość i barwę brylantów według własnych preferencji. Od najczystszych dostępnych na rynku brylantów IF-VVS w najlepszej możliwej barwie D, przez VS/DEF, aż do Si/G, aby idealnie dopasować biżuterię do okazji i budżetu.

Masy karatowe w tej ofercie odnoszą się do obrączki w rozmiarze 14 – 0,68ct dla obrączki z pełną oprawą dookoła, oraz 0,46ct dla obrączki z przerwą. W zależności od wybranego rozmiaru i typu obrączki masa karatowa będzie inną dla każdej konfiguracji. Jeśli chcą Państwo otrzymać dokładne informacje o masie karatowej produktu przy innym rozmiarze niż 14 prosimy o kontakt. Dla rozmiarów mniejszych niż 11 lub większych niż 17 – cena produktu będzie inna ze względu na znaczącą różnicę w masie kamieni.

Obrączka jest dostępna w wersji pełnej, gdzie brylanty o średnicy 1,75mm obejmują całą powierzchnię, tworząc ciągły szereg kamieni o łącznej masie 0,68 ct dla rozmiaru 14. Alternatywnie, wybierz wersję z gładkim fragmentem, gdzie masa kamieni wynosi 0,46 ct co oferuje przestrzeń na ewentualne przyszłe dostosowanie rozmiaru.

W naszej kolekcji pierścionków-obrączek dostępne są warianty z różnymi brylantami od 1,50 mm do 3,00 mm.  Wybierz rozmiar, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i pozwoli Twojej obrączce wyróżnić się z elegancją i blaskiem.

Zapewniamy, że niezależnie od wybranej konfiguracji nasza biżuteria jest wykonana z największą starannością, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów szukających zarówno trwałości jak i wyrafinowanego wyglądu. Każdy rozmiar i styl są dostępne w wielu wariantach, aby umożliwić idealne dopasowanie do każdego indywidualnego gustu.

Na zamówienie możemy wykonać ten pierścionek z innymi kamieniami (w innej cenie), większymi brylantami lub o wyższej czystości. W takim celu, prosimy o kontakt w celu personalizacji produktu.

Materiał

, ,

Próba

Kolekcja

Producent

Produkcja własna – Delloro

Oprawa kamieni

Dookoła (ok.0,68ct przy roz.14), Z przerwą (ok.0,46ct przy roz.14)

Kamień

Czystość / barwa

IF-VVS / D, VS / DEF, Si / G

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Pierścionek obrączka złoto 585 brylanty 1,75mm 0,68ct / 0,46ct (IF-VVS/D | VS/DEF | Si/G)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.