Naszą biżuterię wysyłamy międzynarodowo. Na zamówienie oferujemy możliwość personalizacji biżuterii w tym zmianę: koloru złota, kamieni, rozmiaru oraz dodanie grawerunku. We ship our jewelry internationally. We invite you to contact us if you want to order jewelry outside of Poland.

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem – SEMPLI – personalizowany

od 3 170 

Pierścionek zaręczynowy SEMPLI z kolekcji IMPEGNO. Wykonany z złota próby 585 (14K). Brylant oprawiony jest prostą minimalistyczną oprawę w cztery łapki.  Szyna pierścionka w nowoczesnym stylu o przekroju trójkąta.

* Biżuteria z grawerunkiem jest produktem personalizowanym i nie podlega zwrotom.

Możesz zamówić tę biżuterię w innej cenie, z innymi kamieniami lub innym kolorze złota.

Jeśli nie są Państwo pewni zakupu, z chęcią prześlemy dodatkowe zdjęcia lub film. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem - SEMPLI

Pierścionek zaręczynowy SEMPLI z kolekcji IMPEGNO. Wykonany z złota próby 585 (14K). Brylant oprawiony jest prostą minimalistyczną oprawę w cztery łapki.  Szyna pierścionka w nowoczesnym stylu o przekroju trójkąta.

Pierścionek może być personalizowany po przez wybór koloru złota oraz wielkości kamienia. W zależności od aktualnej dostępności brylantów może się zdarzyć iż otrzymają Państwo inny kamień niż zamówiony, ale tylko o wyższych parametrach. Czystość / barwa nie niższa niż Si/I, wielkość kamieni od zamówionej do +0,01ct (przykładowo zamiast 0,14ct otrzymają Państwo 0,15ct itd.)

Personalizuj swój pierścionek

Wybierz wielkość brylantu

Zamawiając pierścionek zaręczynowy z kolekcji IMPEGNO nasi Klienci mogą wybrać wielkość brylantu od 0,14ct do 0,28ct. Dzięki temu mogą Państwo dopasować proporcje i cenę pierścionka dla idealnie siebie.

Wybierz kolor złota

Chcąc dać maksymalne zadowolenie naszym Klientom w kolekcji IMPEGNO oferujemy możliwość wyboru koloru złota. Dzięki temu mogą Państwo wybrać pierścionek, który będzie świetnie komponował się z pozostałą biżuterią.

Dodaj grawerunek

Zamawiając pierścionek zaręczynowy wielu naszych Klientów decyduje się na wykonanie graweru z dedykacją. W kolekcji IMPEGNO mogą Państwo dodać własny grawerunek, a my wykonamy go bezpłatnie.

Materiał

, ,

Próba

Kolekcja

Producent

Produkcja własna – Delloro

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem – SEMPLI – personalizowany”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.