Naszą biżuterię wysyłamy międzynarodowo. Na zamówienie oferujemy możliwość personalizacji biżuterii w tym zmianę: koloru złota, kamieni, rozmiaru oraz dodanie grawerunku. We ship our jewelry internationally. We invite you to contact us if you want to order jewelry outside of Poland.

Pierścionek zaręczynowy żółte złoto 585 różowy szafir 0,94ct + 0,24ct brylanty VS/D

15 740 

Pierścionek zaręczynowy z białego złota i brylantem o masie 0,18ct. Kamień oprawiony w cztery łapki, wychodzące z skręconej szyny obrączki.

Na zamówienie możemy wykonać pierścionek z innym kamieniem (w innej cenie) i dowolnym rozmiarze. W takim celu, prosimy o kontakt.

* Biżuteria z grawerunkiem jest produktem personalizowanym i nie podlega zwrotom.

Produkt został sprzedany, lecz pozostaje dostępny na zamówienie z czasem realizacji do 20 dni roboczych.
Zapraszamy do kontaktu, być może będziemy w stanie szybciej zrealizować zamówienie

Możesz zamówić tę biżuterię w innej cenie, z innymi kamieniami lub innym kolorze złota.

Jeśli nie są Państwo pewni zakupu, z chęcią prześlemy dodatkowe zdjęcia lub film. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pierścionek zaręczynowy żółte złoto 585 różowy szafir 0,94ct + 0,24ct brylanty VS/D

Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, w którym główną rolę gra imponujący naturalny różowy szafir o masie 0,94ct, o wysokiej czystości i intensywnej barwie. Kamień szlachetny jest oprawiony w żółtym złocie próby 585. Szafir nie posiadający oznak podgrzewania / poprawiania.

Szyna pierścionka wznosi się ku szafiru dając efektowne tło dla centralnego kamienia. Po obu stronach szafiru znajdują się symetrycznie rozmieszczone brylanty o łącznej masie 0,24 ct. Brylanty o czystości VS i najlepszej barwie D, które swoim czystym blaskiem doskonale komplementują główny kamień.

Projekt pierścionka łączy klasyczną estetykę z nowoczesną linią, czyniąc go idealnym wyborem dla osoby, która szuka zarówno tradycji, jak i świeżego spojrzenia w biżuterii. Połączenie dużego, różowego szafiru z brylantami tworzy kompozycję pełną harmonii i blasku, która będzie przyciągać spojrzenia.

Ze względu na specyficzny charakter głównego kamienia możliwe jest, że zamówiony pierścionek będzie mieć szafir o innej masie ct niż w ofercie (lecz nie mniejszą).

Dostępne są również inne warianty personalizacji tego modelu, aby dopasować pierścionek do osobistych preferencji, od zmiany kamieni po dostosowanie ilości brylantów. W takim celu zapraszamy do kontaktu.

Materiał

Próba

Kolekcja

Producent

Produkcja własna – Delloro

Kamień

,

Masa diamentów (ct)

0.24

Diament

VS/D

Kamień główny:

Różowy szafir naturalny 0.94ct

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Pierścionek zaręczynowy żółte złoto 585 różowy szafir 0,94ct + 0,24ct brylanty VS/D”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.