Naszą biżuterię wysyłamy międzynarodowo. Na zamówienie oferujemy możliwość personalizacji biżuterii w tym zmianę: koloru złota, kamieni, rozmiaru oraz dodanie grawerunku. We ship our jewelry internationally. We invite you to contact us if you want to order jewelry outside of Poland.

Pierścionek zaręczynowy żółte złoto różowy szafir 0,42ct + 0,22ct brylanty VS/D

10 850 

Pierścionek zaręczynowy z białego złota i brylantem o masie 0,18ct. Kamień oprawiony w cztery łapki, wychodzące z skręconej szyny obrączki.

Na zamówienie możemy wykonać pierścionek z innym kamieniem (w innej cenie) i dowolnym rozmiarze. W takim celu, prosimy o kontakt.

* Biżuteria z grawerunkiem jest produktem personalizowanym i nie podlega zwrotom.

Możesz zamówić tę biżuterię w innej cenie, z innymi kamieniami lub innym kolorze złota.

Jeśli nie są Państwo pewni zakupu, z chęcią prześlemy dodatkowe zdjęcia lub film. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pierścionek zaręczynowy żółte złoto 585 różowy szafir 0,42ct + 0,22ct brylanty VS/D

Piękny pierścionek zaręczynowy z żółtego złota próby 585. W centralnej oprawie różowy szafir naturalny o masie 0,42 ct. Obrączka pierścionka utrzymana jest w jednolitej formie co nadaje mu nowoczesny charakter. Szafir oprawiony w 4 łapki jest skontrastowany z 22 brylantami o łącznej masie 0,22 ct. Każdy o czystości VS i najwyższej barwie D.

Pierścionek ten wyróżnia się ciekawym połączeniem szlachetnego różowego szafiru i brylantów, co czyni go wyjątkową alternatywą dla klasycznych modeli zaręczynowych. Jest to wybór idealny dla osób, które poszukują czegoś więcej niż tylko diamentowego blasku, pragnąc zaręczynowej biżuterii z nutą indywidualności.

Dostępne są również inne warianty personalizacji tego modelu, aby dopasować pierścionek do osobistych preferencji, od zmiany kamieni po dostosowanie ilości brylantów. W takim celu zapraszamy do kontaktu.

Materiał

Próba

Kolekcja

Producent

Produkcja własna – Delloro

Kamień

,

Masa diamentów (ct)

0.22

Diament

VS/D

Kamień główny

Różowy szafir naturalny 0,42ct

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Dodaj opinię

Napisz pierwszą opinię o „Pierścionek zaręczynowy żółte złoto różowy szafir 0,42ct + 0,22ct brylanty VS/D”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.